Aktualizacja 21.04.2021 r.

 

„Zakup nowego samochodu dostawczego”

 

Unieważnienie postępowania

 Zamawiający unieważnia postępowanie pn. „Zakup nowego samochodu dostawczego” prowadzone w trybie zapytania ofertowego zgodnie z art. 33 ust.1 lit. A) Regulaminu Udzielania Zamówień obowiązującego w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mysłowicach, ze względu na to, że w prowadzonym postępowaniu nie wpłynęła żadna ważna oferta niepodlegająca odrzuceniu.

 


 

Aktualizacja 15.04.2021 r.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

 

pn: Zakup nowego samochodu dostawczego”, do Zamawiającego
w dniu 15.04.2021 r., droga e-mailową wpłynęły zapytania.

 

Pytanie 1. Czy Zamawiający dopuści ofertę w której zmienione zostaną następujące parametry:

Długość przestrzeni ładunkowej - 3083mm lub 3733mm

Pojemność silnika 2298-2299cm3

 

Odpowiedź: Zamawiający dopuszcza


Aktualizacja 15.04.2021 r.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

 

pn: Zakup nowego samochodu dostawczego”, do Zamawiającego
w dniu 13,14.04.2021 r., droga e-mailową wpłynęły zapytania.

 

Pytanie 1. Czy Zamawiający dopuści pojazdy wyposażony w silnik o pojemności 2287 cm3, spełanijący emisje norm spalin EURO6?

 

Odpowiedź: Zamawiający dopuszcza


 

Pytanie 2. Czy Zmawiający dopuści pojazdy o napędzie na tylną oś, pojazdy o napędzie 4x4 mają zdecydowanie większe spalanie i są cięższe, w ramach uterenowienia pojazdu Oferent chciałby zaproponować system „Traction Plus” działający na podobnej zasadzie jak blokada tylnego mostu, jest to system przekazujący napęd na koło o lepszej przyczepności, a nie o mniejszych oporach toczenia.

 

Odpowiedź: Zamawiający nie dopuszcza

 


 

Pytanie 3. Czy Zamawiający dopuści pojazd o długości wewnętrze 3540mm?

 

Odpowiedź: Zamawiający dopuszcza

 


 

Pytanie 4. Czy Zamawiający dopuści pojazd wyposażony w plastikową osłonę silnika i bez osłony skrzyni biegów? Konstrukcja pojazdu tylno napędowego pozwala na nie stosowanie osłon skrzyni biegów, gdyż w warunkach normalnej eksploatacji nie ulegają żadnym uszkodzeniom.

 

Odpowiedź: Zamawiający nie dopuszcza

 

 

Pytanie 5. Czy ze względu na występująca obecnie na świecie, pandemię koronawirusa (COVID-19), oraz związane z tym wydarzeniem okoliczności o charakterze siły wyższej (np. ograniczenie produkcji, czasowe zamknięcie fabryk, opóźnienia w międzynarodowym łańcuchu dostaw, ograniczenie czasu pracy w biurach), Zamawiający przewiduje możliwość wydłużenia terminu dostawy pojazdu do 30.10.2021 r.?

 

Odpowiedź: Zamawiający nie dopuszcza

 


 

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.
z siedzibą w Mysłowicach przy ul. Fabrycznej 10

Zaprasza do złożenia oferty w prowadzonym w trybie zapytania ofertowego postępowaniu
o ZO/02/04/2021 pn:
Zakup nowego samochodu dostawczego.”

  1. Ofertę należy złożyć na adres e-mail: zamówienia@mpwikmyslowice.pl (PDF dokumentów)w tytule podając nr sygnatury sprawy, tj.:  ZO/02/04/2021.

Opis przedmiotu zamówienia:

Samochód dostawczy o pojemności silnika do 2,0 l diesel,  napęd  4x4, dł. przestrzeni załadunkowej od 3,2m – 3,5m, wys. przestrzeni załadunkowej od 1,85m – 2,0m, tylne koła pojedyncze, kabina 3 miejscowa, drzwi do strefy ładunkowej z tyłu +  min. z prawego boku przesuwne, klimatyzacja, hak holowniczy.  Kolor pojazdu: biały, niebieski, granatowy, lub inny w razie wcześniejszej dostępności, pokrowce na siedzenia, dywaniki gumowe, dodatkowy komplet opon zimowych, osłona stalowa skrzyni biegów i silnika. Wyposażenie dodatkowe sprzętowe jako zabudowa serwisowa wg załączone szkicu poglądowego z gwarancją min. 36 m-c. Strona lewa: szuflady narzędziowe o głębokości ok 300-500 mm i szerokości około 1800 mm. Strona prawa: szuflady narzędziowe, stół narzędziowy o głębokości ok 400-500 mm, i szerokości od 1500 mm – do drzwi przesuwnych. Listwa do mocowania ładunku na ścianie grodziowej + pasy 2szt, podłoga antypoślizgowa, osłony boków, oświetlenie nad blatem roboczym, zbiornik na wodę ok 5L, pojemnik na mydło, oświetlenie przestrzeni ładunkowej, oświetlenie zewnętrzne hermetyczne halogenowe umieszczone w 4 rogach pojazdu z układem zabezpieczający przed rozładowaniem akumulatora. Belka świetlna ostrzegawcza LED w kolorze pomarańczowym z napisem, lampa świetlna ostrzegawcza kolor pomarańczowy w tylnej części pojazdu. Rozwiązania zabudowy zostaną rozpatrzone w sposób indywidualny – szczegółowy opis załącznik nr 1

  1. Termin realizacji zamówienia: 3 kwartał 2021 roku.
  2. Termin złożenia ofert:

    Oferty należy złożyć w terminie do 20.04.2021  roku, do godz. 10:00

  1. Osobą uprawnioną do kontaktów z Wykonawcami jest:

włącznie droga elektroniczna przez następujący adres e-mail zamowienia@mpwikmyslowice.pl.

 

 

 

Powrót

Załączniki

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Zakup nowego samochodu dostawczego
Podmiot udostępniający informację:ul.Fabryczana 10; 41-404 Mysłowice
Informację opublikował:Administrator IT MPWiK
Data publikacji:13.04.2021 10:11
Informację aktualizował:Administrator IT MPWiK
Data aktualizacji:21.04.2021 12:32